Música Oldies Gratis

Música Oldies Gratis 1.2

Oldies Muzyka jest najlepsza aplikacja radiowa, która odgrywa najpopularniejszą muzykę Oldies.

Oldies Muzyka jest najlepsza aplikacja radiowa, która odgrywa najpopularniejszą muzykę Oldies.

Oldies Muzyka jest najlepsza aplikacja radiowa, która odgrywa najpopularniejszą muzykę Oldies. Pobierz za darmo i pudła z listy nowe fajne stacje z najlepszych muzycznych stacji radiowych na żywo Oldies. Wszystkie stacje radiowe są żywe strumienie i można słuchać ich wszędzie. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Tylko jedna klawiatura kliknij, a znajdziesz wysokiej jakości internetowych stacji radiowych nadających muzykę oldies górną. Oldies melodie są zazwyczaj od R & B, pop i rock, gatunków muzyki ludowej. Słuchaj muzyki górnym 50s, 40s, 60s. Pokochasz to muzyka popularna. To jest domena stacji dorosłych formacie. Znajdź w tej górnej aplikacji radia wszystkie ilość odsłuchań Oldies światowych stacji radiowych dla Androida. Ta lista stacji ofert i muzyki z lat 70., 80. i 90-tych. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia w Internecie na smartfonie. Dzięki radia internetowego, będziesz cieszyć się słuchając pieśni Oldies do góry, i artystów. Radio internetowe na żywo strumieniowej, aby cieszyć.

Jest to najlepszy zbiór najlepszych internetowych stacji radiowych z muzyką nadawania Oldies. Słuchać radia za darmo z live streaming. Wybierz swój ulubiony kanał radiowy, usiądź wygodnie korzystać. Słuchaj muzyki z najlepszych w internecie. To internetowe kanały radiowe najpopularniejszą muzykę z sieci. Czy chcesz pozostać w kontakcie z najnowszych przebojów i cieszyć się starsi i chcą mieć audycje w radio, że oldies muzyka, znajdziesz go w tym Android App. Darmowe gorące aplikacja radio z najlepszą muzyką z młodości. Jeśli kochasz rock and roll lub jakieś klasyki; jeśli miał idoli i ulubione zespoły muzyczne; lub po prostu, jeśli jesteś nostalgiczny. Wystarczy zainstalować naszą aplikację radia FM za darmo. To jest najnowsza kolekcja starannie zbierane, najbardziej słuchał i najlepszych internetowych stacji radiowych. Dzięki żywo strumieniowej transmisji każdy może mieć radio android. Darmowa aplikacja radio z chłodnym, chill out muzyki. Będziesz miłował streamingu radia. Ta bezpłatna aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. Najlepsze darmowe muzyki online na telefonie komórkowym. Wszystko to, co kochasz: relaks muzyka, romantyczny, muzyka elektroniczna. Posłuchaj także wiadomości, rozmowy, informacji pogodowych, pokazów lub wiadomości sportowe. Znajdź swoje ulubione stacje. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów i zespołów z całego świata. Setki najpopularniejszych artystów oldies muzycznych i tysiące wysokiej jakości najlepszych piosenek.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowych w określonym czasie aplikacji * Udostępnij przez sieci społeczne * Przycisk Więcej aplikacji do zbadania innych stacji radiowych

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Música Oldies Gratis

Download

Música Oldies Gratis 1.2